قاب آیفون 7 با طرح DONT TOUCH MY PHONE


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

37900 تومان

معرفی قاب آیفون 7 با طرح DONT TOUCH MY PHONE:

این قاب آیفون 7 که طراحی آن در واقع جزو طرح های زیر مجموعه گروه تایپوگرافی می باشد، از قاب های جذاب و بسیار زیبای این مدل گوشی به حساب می آید. رنگ بامپر مشکی این محصول برای رنگ های خاکستری و مشکی آیفون 7 مناسب است. نوشته روی قاب خیلی صریح اعلام می کند که به گوشی من دست نزنید! اگر شما نیز نمی خواهید کسی به گوشیتان دست بزند می توانید قاب آیفون 7 با طرح DONT TOUCH MY PHONE را روی گوشی خود بیندازید. شکلک عصبانی روی قاب به تاثیر جمله زیرین آن می افزاید و نوعی حالت جدیت همراه با طنز را نیز القا می کند.

جنس قاب

با توجه به طرافت گوشی شما و ارزشمندی آن در طراحی این قاب از مواد درجه یک و بسیار با کیفیتی استفاده شده است. بدنه قاب گوشی از جنس پلاستیک هارد بسیار با کیفیت ساخته شده است و طرح آن روی آلمینیوم پیاده سازی گردیده است. قاب آیفون 7 با طرح DONT TOUCH MY PHONE از نظر جنس مواد استفاده شده و طراحی هیچ نقصی ندارد و از این نظر می توانید با خیال راحت در مدت زمان طولانی از این قاب روی گوشی خود لذت ببرید. جنس درجه یک استفاده شده در این قاب باعث ثبات رنگ دائمی آن می شود به طوری که در استفاده های روزمره رنگ قاب ثابت بوده و به مرور زمان تغییری نخواهد داشت.

 

مقاومت قاب 

این قاب گوشی از مقاومت بالایی برخوردار است و از پشت گوشی شما به صورت کامل محافظت می نماید. با استفاده از این قاب آیفون 7 می توانید گوشی خود را با خیال آسوده در کیف یا جیبتان کنار اشیا نوک تیز و سخت قرار دهید و مطمئن باشید که در استفاده های روتین روزمه صدمه ای به گوشی شما وارد نخواهد شد.نظر بدهید


0 نظر برای قاب آیفون 7 با طرح DONT TOUCH MY PHONEبالا