قاب آیفون 7 با طرح شیر درنده


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

38000 تومان

این قاب گوشی که مناسب برای iphone 7 می باشد از پلاستیک هارد با روکش آلمینیوم تشکیل شده است که همین امر آن را به یک قاب مقاوم با محافظت بالا تبدیل می کند. همچنین در چاپ عکس روی قاب گوشی از رنگ های درجه یک و تکنولوژی های مدرن استفاده شده است که این مسئله منجر به ثبات رنگ قاب در طول زمان خواهد شد.معرفی قاب آیفون 7 با طرح شیر درنده

همه قبول دارند که حیوانات نیز مانند انسان ها از شخصیت های متفاوت برخوردار هستند. مثلا شخصیت حیوانی مثل شیر جدیت و درندگی آن است که البته این موارد در کنار ویژگی های دیگر این حیوان همچون سلطان جنگل بودن و ... قرار میگیرد. شاید شخصیت شما نیز مثل خیلی از افراد شخصیت شیر را دوست داشته باشید و بخواهید یک عکس منحصر به فرد از او روی قاب گوشی شما باشد.

گوشی آیفون 7 به دلیل ظرافت و قیمت بالای آن بیشتر از دیگر گوشی ها به یک قاب خوب نیازمند است. در مورد این گوشی شاید مهم ترین المان یک قاب مناسب مقاومت و جنس آن باشد و البته المان بعدی و بسیار مهم دیگر نیز زیبایی و ظرافت قاب آیفون 7 است. قاب آیفون 7 با طرح شیر درنده، هر دوی این خصوصیات را دارد. این قاب گوشی که مناسب برای iphone 7 می باشد از پلاستیک هارد با روکش آلمینیوم تشکیل شده است که همین امر آن را به یک قاب مقاوم با محافظت بالا تبدیل می کند. همچنین در چاپ عکس روی قاب گوشی از رنگ های درجه یک و تکنولوژی های مدرن استفاده شده است که این مسئله منجر به ثبات رنگ قاب در طول زمان خواهد شد به طوری که شما می توانید مطمئن باشید در استفاده های روزمره از گوشی اتان رنگ قاب آن و کیفیت اولیه آن تا مدت های بسیار طولانی همانند روز نخست ثابت باقی خواهد ماند. قاب آیفون 7 با طرح شیر درنده دسترسی مناسبی به پورت ها و دکمه های گوشی دارد و از این بابت مشکلی وجود نخواهد داشت. همچنین این قاب بسیار خوش دست بوده و بر خلاف بسیاری از قاب های موجود در بازار گوشی را خیلی بزرگ نشان نمی دهد و حس خوبی به شما در هنگام استفاده از گوشی اتان خواهد داد.

مشخصات قاب گوشی

  • جنس قاب گوشی پلاستیک هارد با روکش آلمینیوم
  • مقاومت مناسب
  • دسترسی به پورت ها دارد
  • دسترسی به دکمه ها دارد
  • ثبات رنگ کاملا ثابت
  • ضربه پذیری مناسب
  • مدل های گوشی موجود برای قاب apple iphone 7

نظر بدهید


0 نظر برای قاب آیفون 7 با طرح شیر درندهبالا