قاب آیفون 7 با طرح دلار


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

35000 تومان

معرفی قاب آیفون 7 با طرح دلار

قاب آیفون 7 با طرح دلار یک قاب گوشی مقاوم از جنس پلاستیک سخت با روکش آلومینیوم می باشد بدین معنا که بامپر قاب پلاستیکی است و طرح آن روی آلومینیوم هک شده است. این سبک طراحی مقاومت بالایی به این قاب آیفون 7 داده است، بنابراین این قاب به خوبی از گوشی شما در برابر ضربه و خط و خش های معمول مراقبت خواهد نمود.

کیفیت قاب گوشیچاپ روی قاب آیفون 7 با طرح دلار با استفاده از رنگ های درج یک و تکنولوژیهای بسیار مدرن صورت پذیرفته است که این امر ثبات دائمی رنگ این قاب آیفون 7 را در طول زمان در پی خواهد داشت، به طوری که بعد از مدت ها، قاب کیفیتی همانند روز نخست خود داشته و به مرور زمان کمرنگ و بیی کیفیت نخواهد شد.
همچنین در قاب آیفون 7 با طرح دلار دسترسی مناسبی به پورت ها و دکمه های دستگاه در نظر گرفته شده است و شما برای دسترسی به محل اتصال شارژر، دکمه های صدا، پاور و ... هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.
قاب آیفون 7 با طرح دلار از قطر مناسب و استانداردی برخوردار است که هنگام استفاده از گوشی به هیچ وجه حس بدی به افراد القا نمی کند. این قاب علی رغم قطر نرمال خود محافظتی بالا را برای دستگاه شما به ارمغان خواهد آورد.

جمع بندی

به عنوان جمع بندی موارد پیش گفته می توان اشاره نمود که قاب آیفون 7 با طرح دلار در کل، قاب مناسبی برای گوشی آیفون 7 است. علت این امر نیز مقاومت بالای قاب، رنگ ثابت آن، طراحی سبک و محکم و تعبیه دسترسی های مناسب و بی درد سر به پورت ها و دکمه های دستگاه می باشد.. تمام این موارد در کنار قیمت مناسب قاب، به نسبت بسیاری از محصولات موجود در بازار برای گوشی آیفون 7، این قاب را به گزینه ای مناسب برای مالکان این گوشی محبوب تبدیل نموده است.

مشخصات قاب گوشی

  • جنس قاب گوشی پلاستیک سخت با روکش آلومینیوم
  • مقاومت بالا
  • دسترسی به پورت ها دارد
  • دسترسی به دکمه ها دارد
  • ثبات رنگ کاملا ثابت
  • ضربه پذیری مناسب
  • مدل های گوشی موجود برای قاب قاب آیفون 7

نظر بدهید


0 نظر برای قاب آیفون 7 با طرح دلاربالا