کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

35000 تومان

مدل های قابل چاپ برای کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415

سفارش قاب گوشی

کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415 برای تمام مدلهای زیر قابل ثبت است، شما می توانید بعد از اضافه کردن طرح به سبد خرید مدل گوشی خود را انتخاب نمایید تا طرح روی آن مدل برای شما ارسال شود.معرفی کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415

کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415 از دو بخش تشکیل شده که دور آن پلاستیک سخت و روی کاور از آلومینیوم می باشد. این کاور برای بیش از 130 مدل گوشی قابل سفارش می باشد.

مقاومت بالای کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415 منجر به محافظت مناسب از گوشی شما در برابر ضربه و خط و خش می شود. چاپ روی کاور با رنگ های درجه یک انجام شده است که ثبات دائمی رنگ را در پی دارد، به نحوی که بعد از مدت های طولانی، کاور کیفیتی مانند روز نخستین خود خواهد داشت.

کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415 به نوعی طراحی شده است که از قاب پشتی و لبه های دستگاه شما به خوبی محافظت می کند. نوع طراحی این محصول به گونه ای است که نمی تواند لبه پائینی گوشی را بپوشاند، در نگاه اول این مسئله نقطه ضعفی برای این محصول محصوب می شود، اما عدم پوشش قسمت پائینی گوشی دسترسی آسان به درگاه های شارژر و هندزفری را به همراه خواهد داشت. همچنین با استفاده از این کاور می توانید به تمام پورت های گوشی موبایل خود به راحتی دسترسی داشته باشید.

نظر بدهید


0 نظر برای کاور گوشی موبایل با طرح دلار کد 415بالا