چاپ عکس روی قاب گوشی


برای سفارش چاپ عکس روی قاب گوشی با طرح دلخواه، از طریق دکمه زیر به تلگرام ما متصل شوید و طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید. ما بعد از دریافت سفارش شما با نهایت کیفیت نسبت به طراحی قاب گوشی و چاپ عکس روی قاب گوشی شما اقدام خواهیم نمود و محصول آماده شده را به آدرس شما ارسال می کنیم. 

 

سفارش قاب گوشی موبایل با طرح دلخواه

 

  • هزینه ارسال قاب گوشی با طرح دلخواه به سرتاسر کشور: رایگان!
  • هزینه سفارش طراحی قاب گوشی : 42000 تومان
  • مدت زمان وصول سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه به سراسر کشور با پست پیشتاز: 2-3 روز کاری

 

توضیحات بیشتر در مورد سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ عکس روی قاب گوشی به موارد زیر توجه فرمایید 

کیفیت طراحی قاب گوشی 

طراحی قاب گوشی شما دقیقا مطابق با کیفیت عکس ارسالی شما خواهد بود. بنابراین گرچه هر عکسی با هر کیفیتی قابل چاپ می باشد. برای سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه بهتر است که از تصاویر با کیفیت استفاده نمایید تا نتیجه کار بهتر شود. البته ما در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی شما با انجام عملیاتی ویرایشی، معمولا کیفیت رنگ ها را بهتر می کنیم و سعی خواهیم نمود نتیجه کار با هر عکسی به بهترین حالت ممکن تحویل مشتری شود. 

در هنگام سفارش قاب موبایل، جای دوربین را در نظر بگیرید

همانطور که می دانید، دوربین در انواع مدلهای قاب گوشی در جای متفاوت و با ابعاد متفاوتی قرار دارد، بنابراین بهتر است در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی، جای دوربین را نسبت به طرح خود در نظر داشته باشید تا قسمتی از طرح زیر دوربین نرود.

مدلهای موجود برای طراحی قاب گوشی

ما در حال حاضر برای بیش از 130 مدل مختلف امکان چاپ عکس روی قاب گوشی را داریم بنابراین با خیال راحت می توانید نسبت به سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه اقدام نمایید. 

نمونه کارهای چاپ عکس روی قاب گوشی

با کلیک روی لینک اینجا می توانید نمونه کارهای مارا در زمینه طراحی قاب گوشی، کیفیت چاپ و ... مشاهده نمایید. 

 

بالا