درباره ما


گالری وبفر متشکل از یک تیم گرافیکی و متخصص در امور طراحی و  چاپ می باشد که طرح های خود را با کیفیت بالا بر روی محصولاتی چون ، قاب موبایل ، تیشرت و شال در اختیار مشتریان قرار می دهد. همچنین مشتریان گالری وبفر می توانند با ارسال تصاویر درخواستی خود، محصولات چاپ شده با این تصاویر را تحویل بگیرند. 

هدف از فعالیت گالری وبفر بالا بردن زیبایی و تنوع در محصولاتی مصرفی همچون قاب موبایل و تیشرت هاست که شاید نمونه های یکسان آنها در بازار بسیار باشد، اما آنچه از نظر ما حایز اهیمت است متفاوت بودن و نو بودن کارهاست. گالری وبفر برای رسیدن به این هدف در تلاش است اولا طرح هایی مدرن، زیبا و با کیفیت را به محصولات خود اضافه کند و در ثانی به مشتریان خود کمک نماید تا طرح های مورد علاقه ی خود را روی این محصولات داشته باشند و به نوعی به آنها یاری می رساند ایده های خود را تجسد بخشند و بدون نیاز به تخصص و صرف وقت به لذت داشتن یک محصول متفاوت و زیبا دست یابند.

یکی از اهداف گالری وبفر برای رسیدن به این منظور به خدمت گرفتن تمام نیرو و مصروف کردن تلاش کامل برای ارائه ی بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. به طوری که تا حد امکان فاصله ها و محدودیت های بین خرید اینترنتی و خرید حضوری برای مشتریان برداشته شود و آنها به بالاترین سطح از رضایت دست یابند. برای این منظور در کنار دقت و صرف وقت فراوان برای انتخاب طرح ها و چاپ آنها تلاش شده است با در خدمت گرفتن حداکثر امکانات حمل و نقل، بسته بندی و تحویل کالا مشتریان یک خرید متفاوت، فوری و امن را تجربه نمایند.

 

صاحب امتیاز: علی براتی

بالا