چاپ عکس روی قاب گوشی


برای سفارش قاب موبایل با طرح دلخواه، از طریق فرم زیر مدل گوشی خود را انتخاب نمایید و سپس طرح مورد نظرتان را اضافه کنید. ما بعد از دریافت سفارش شما با نهایت کیفیت نسبت به طراحی قاب گوشی و چاپ عکس روی قاب گوشی شما اقدام خواهیم نمود و محصول آماده شده را به آدرس شما ارسال می کنیم. لازم به ذکر است که امکان پرداخت درب منزل در سراسر کشور فراهم می باشد و شما می توانید وجه سفارش را بعد از دریافت آن به مامور پست پرداخت نمایید.

هزینه ارسال قاب گوشی با طرح دلخواه به سرتاسر کشور: رایگان!

هزینه سفارش طراحی قاب گوشی : 40000 تومان

 

 

 توضیحات بیشتر در مورد سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه

برای کسب اطلاعات بیشتز در مورد چاپ عکس روی قاب گوشی به موارد زیر توجه فرمایید 

کیفیت طراحی قاب گوشی 

طراحی قاب گوشی شما دقیقا مطابق با کیفیت عکس ارسالی شما خواهد بود. بنابراین گرچه هر عکسی با هر کیفیتی قابل چاپ می باشد. برای سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه بهتر است که از تصاویر با کیفیت استفاده نمایید تا نتیجه کار بهتر شود. البته ما در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی شما با انجام عملیاتی ویرایشی، معمولا کیفیت رنگ ها را بهتر می کنیم و سعی خواهیم نمود نتیجه کار با هر عکسی به بهترین حالت ممکن تحویل مشتری شود. 

در هنگام سفارش قاب موبایل، جای دوربین را در نظر بگیرید

همانطور که می دانید، دوربین در انواع مدلهای قاب گوشی در جای متفاوت و با ابعاد متفاوتی قرار دارد، بنابراین بهتر است در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی، جای دوربین را نبت به طرح خود در نظر داشته باشید تا قسمتی از طرح زیر دوربین نرود.

مدلهای موجود برای طراحی قاب گوشی

ما در حال حاضر برای بیش از 120 مدل مختلف امکان چاپ عکس روی قاب گوشی را داریم بنا براین با خیال راحت می توانید نسبت به سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه اقدام نمایید. 

نمونه کارهای چاپ عکس روی قاب گوشی

با کلیک روی لینک روبرو می توانید نمونه کارهای مارا در زمینه طراحی قاب گوشی، کیفیت چاپ و ... مشاهده نمایید. 

 

تلفن پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات : 66784055-021 (پاسخگویی در ساعات اداری) 

بالا