[vc_row][vc_column width=”1/2″][gravityform id=”2″ title=”true” description=”false” ajax=”false”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

شما می توانید عکس ها یا طرح های دلخواه خودتان را در گالری وبفر روی قاب گوشیتان چاپ نمایید. چاپ عکس روی قاب گوشی با استفاده از رنگ های ثابت انجام خواهد شد و به مرور زمان قاب شما دچار افت کیفیت نمی شود. برای چاپ قاب گوشی می توانید از فرم موجود در این صفحه سفارش خود را برای ما ارسال نمایید. قبل از ثبت سفارش قاب گوشی، لطفا به موارد زیر توجه فرمایید؛

کیفیت طراحی قاب گوشی

طراحی قاب گوشی شما دقیقا مطابق با کیفیت عکس ارسالی شما خواهد بود. بنابراین گرچه هر عکسی با هر کیفیتی قابل چاپ می باشد. برای سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه بهتر است که از تصاویر با کیفیت استفاده نمایید تا نتیجه کار بهتر شود. البته ما در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی شما با انجام عملیاتی ویرایشی، معمولا کیفیت رنگ ها را بهتر می کنیم و سعی خواهیم نمود نتیجه کار با هر عکسی به بهترین حالت ممکن تحویل مشتری شود.

در هنگام سفارش قاب موبایل، جای دوربین را در نظر بگیرید

همانطور که می دانید، دوربین در انواع مدلهای قاب گوشی در جای متفاوت و با ابعاد متفاوتی قرار دارد، بنابراین بهتر است در هنگام چاپ عکس روی قاب گوشی، جای دوربین را نسبت به طرح خود در نظر داشته باشید تا قسمتی از طرح زیر دوربین نرود.

مدلهای موجود برای طراحی قاب گوشی

ما در حال حاضر برای بیش از ۱۳۰ مدل مختلف امکان چاپ عکس روی قاب گوشی را داریم بنابراین با خیال راحت می توانید نسبت به سفارش قاب گوشی با طرح دلخواه اقدام نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]