قوانین و مقررات


به نام خالق زیبایی 

ضمن عرض احترام به شما بازدیدکننده ی محترم، توجه شما را به موارد زیر تحت عنوان "قوانین و مقررات فعالیت گالری وبفر" جلب می نماییم؛

 

 • فعالیت گالری وبفر در چارچوب قوانین و مقررات مدون جمهوری اسلامی ایران و قوانین ، مقررات و عرف اسلامی می باشد، از این رو از پذیرش سفارشات چاپی که به هر نحو با این موارد مخالفت یا تعارضی داشته باشند یا به هر طریق باعث ایجاد حساسیت یا تنش مذهبی، قومیتی و ... شوند معذوریم.

   
 • گالری وبفر متعهد به یاری رساندن به مشتریان و پشتیبانی از آنها قبل از خرید ، حین خرید و پیگیری سفارشات درخواستی مشتریان بعد از خرید می باشد . برای این منظور راههایی برای تماس با ما پیش بینی شده است که به صورت خلاصه شامل موارد زیر می شوند؛

  1- صفحه ی تماس با ما در وبسایت گالری وبفر 
  2-تماس با شماره ی موبایل 09212387196
  3-تماس با شماره تلفن 
  4- تماس با ایمیل : info   @    webfar   .ir
  5- تماس با وایبر ما به شماره : 09306301808
  6- تماس با آیدی تلگرام ما : webfar@

  بر این اساس مشتریان گرامی می توانند پرسش های خود را از طریق یکی از روش های بالا با ما در میان بگذارند.

 • گالری وبفر تمام تلاش خود را لحاظ می دارد تا کالاها با نهایت کیفیت چاپ و به صورت کاملا سالم تحویل مشریان گردند، این عطف توجه و تاکید مدام همکاران ما بر این مسئله خوشبختانه تا کنون مارا در جایگاهی قرار داده است که اکثر مشتریان بعد از تحویل کالا با ابراز لطف و  نشان دادن بزرگواری اشان در پیامها ما را مورد تشکر قرار می دهند که البته این مسئله بسیار ارزشمند و زیباست، با این حال گالری وبفر متعهد می شود در موارد زیر به صورت فوری نسبت به ارسال مجدد یا مرجوعی کالای خریداری شده اقدام نماید؛

  1-در صورتی که کالا به صورت شکسته یا صدمه دیده به دست مشتری رسیده باشد.
  2- در صورتی که کالا اشتباها برای مشتری ارسال شده باشد، به عنوان مثال مشتری خواهان کالای الف بوده اما کالای ب برای او ارسال شده است یا مشتری برای مدل گوشی الف تقاضای قاب داشته اما قاب مدل گوشی ب برای اول ارسال شده است . 

  در موارد دوگانه ی بالا در صورت درخواست مشتری کالای صحیح بدون هزینه ی پستی و در اولین فرصت با پست برای او ارسال خواهد شد.


 • مشتریان در صورت انصراف از خرید تا 5 ساعت بعد از ثبت سفارش می توانند با گالری وبفر از طریق یکی از راه های تماس با ما، تماس حاصل نمایند و تا قبل از چاپ مرسوله با ذکر شناسه ی سفارش انصراف خود را از خرید اعلام نمایند . بدیهی است برای اثبات چاپ شده بودن مرسوله گالری وبفر در اولین فرصت در صورت درخواست مشتری، عکس مرسوله را برای او ارسال خواهد نمود.


 • در هر دو صورت مرجوعی کالا یا انصراف از سفارش با شرایط ذکر شده در بالا، در صورت پرداخته شدن وجهی به حساب گالری وبفر توسط مشتریان، گالری وبفر وجه پرداختی را تا 24 ساعت بعد از انصراف یا مرجوعی به شماره حساب یا کارت مشتری واریز خواهد نمود . بدیهی است برای این امر شماره حساب یا کارت داده شده باید حتما به نام سفارش دهنده باشد و گالری وبفر تحت هیچ شرایطی مبلغ سفارش منصرفه یا مرجوعی را به حساب شخصی غیر از مشتری سفارش دهنده واریز نخواهد کرد.


 • در صورت مرجوعی کالا تنها هزینه ای که بر عهده ی مشتری می باشد هزینه ی پست کالا به آدرس گالری وبفر است.

 • ارسال تمام سفارشات تنها و منحصرا به صورت پستی یا توسط پیک موتوری با شرایط ارائه شده در پروسه ی ثبت آنلاین سفارش می باشد و هیچ راه دیگری برای دریافت سفارشات همچون تحویل حضوری در محل گالری پیش بینی نشده است.


 • مشتریان گرامی می توانند از ساعت 9 صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر با شماره تلفن ثابت گالری، از ساعت 9 صبح تا ساعت 10 شب با موبایل گالری و در تمام ساعات شبانه روز از طریق وایبر، تلگرام یا ایمیل گالری به شرح نوشته شده در بالا تماس برقرار نمایند.


 • سفارشات ثبت شده در گالری وبفر حداکثر در یک روز کاری آماده می شوند و تحویل پست می گردند، سفارشات تحویل پست شده توسط پست پیشتاز در حداکثر 4 روز کاری در دسترس مشتریان خواهد بود . همچنین سفارشات تهران که مشتریان تمایل به دریافت آنها با پیک موتوری را دارند در حداکثر دو روز کاری بعد توسط پیک موتوری برای آنها ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که در سفارشات ارسال شده توسط پیک حتما قبل ارسال جهت توافق روی ساعت ارسال با مشتریان از راه تماس تلفنی هماهنگی صورت خواهد گرفت.

 • گالری وبفر متعهد می شود نسبت به حفظ حریم خصوصی تمامی مشتریان تمام همت خود را مصروف دارد.
   بالا