قاب گوشی آیفون 6-6s با طرح پیراهن مسی - قاب iphone 6-6s پیراهن آرژانتین


امتیاز 0.0 از 5 - تعداد 0 رای ثبت شده است.

35000 تومان

مشخصات قاب گوشی آیفون 6-6s با طرح پیراهن مسی

لیونل مسی بازیکن اسطوره و افسانه ای آرژانتینی در سرتاسر جهان، از جمله ایران، طرفداران بسیار زیادی دارد. طرفداران این بازیکن شاید دوست داشته باشند عکس پیراهن او را روی قاب گوشی خود بیندازند . قاب گوشی آیفون 6 با طرح پیراهن لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین می تواند گزینه مناسبی برای طرفداران بی شمار این بازیکن افسانه ای باشد. کسانی که قاب گوشی آیفون 6 با طرح پیراهن لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین را پسندیده اند، این مطلب را تا انتها بخوانند تا با مشخصات این قاب گوشی زیبا آشنا شوند.

البته لزوما نیازی نیست که گوشی شما آیفون 6 یا آیفون 6s باشد، ما این قاب را برای بیش از 120 مدل گوشی موجود داریم که می توانید بعد از اضافه کردن قاب به سبد خرید، مدل گوشی خود را وارد نمایید تا قاب روی مدل گوشی درخواستی شما برایتان ارسال شود. 

 جنس مواد استفاده شده در قاب گوشی آیفون 6 با طرح پیراهن مسی

جنس قاب آیفون 6 با طرح پیراهن مسی، از دو ماده پلاستیک و روکش آلمینیوم می باشد، در واقع قاب iphone 6 فوق از بامپری با جنس پلاستیک هارد است و چاپ طرح روی سطح آلیمینوم صورت پذیرفته است. تمام مواد استفاده شده در این قاب گوشی از محصولات درجه یک کشور کره می باشند که همین امر باعث زیبایی قاب در کنار کیفیت آن است.

 مقاومت قاب آیفون 6 چاپ شده و ثبات رنگ آن

چنانکه گفته شد در چاپ طرح پیراهن لیونل مسی روی قاب iphone 6s یا قاب iphone 6 از مواد درجه یک استفاده نموده ایم. همین امر منجر به ثبات دائمی رنگ قاب و کم نشدن کیفیت آن به مرور زمان شده است. همچنین مقاومت قاب بالا است و شما می توانید گوشی خود را با خیال آسوده در کیفتان یا جیبتان در کنار وسایلی همچون کلید و ... قرار دهید و مطمئن باشید صدمه ای به پشت قاب گوشیتان وارد نخواهد شد. 

 نظر بدهید


0 نظر برای قاب گوشی آیفون 6-6s با طرح پیراهن مسی - قاب iphone 6-6s پیراهن آرژانتینبالا